Rotory rehabilitacyjne

stomatologia dziecięca rentgen zębów piątkowo najtaniej w Poznaniu stomatologia

Bardzo ciekawym i coraz powszechniej wykorzystywanym akcesorium do rehabilitacji jest rotor. Pojawienie się rotorów wprowadziło na wyższy poziom rehabilitację mięśni rąk i nóg, stanowiło również ogromne ułatwienie dla pacjentów ćwiczących w domu.

Do największych walorów rotora należy jego uniwersalność. To samo urządzenie znakomicie posłuży do ćwiczeń kończyn górnych i dolnych, bez konieczności wprowadzania jakichkolwiek zmian w sprzęcie.

Rotor ustawiony na stole pozwala ćwiczyć ręce, a na podłodze nogi. Ta prostota została doceniona przez specjalistów i dlatego właśnie rotory stały się ważnym elementem wyposażenia ośrodków rehabilitacyjnych.

Ich przystępna cena sprawia również, że pacjenci coraz częściej kupują rotor do użytku domowego. Poza wzmocnieniem mięśni stosowanie rotora pomaga także poprawić krążenie krwi w kończynach, co miewa bardzo duże znaczenie w kontekście usprawniania.

Nieduże rozmiary i niska waga urządzenia czynią je łatwym do przenoszenia i naprawdę praktycznym w codziennym użytkowaniu..